13 відгуків
+380 (99) 566-90-90
+380 (98) 561-63-73
вул.Серьогіна 11, Полтава, Україна
Магазин опалювальної техніки Домтепло

Водонагрівачі комбіновані

👌 Купити комбінований водонагрівач (бойлер непрямого нагрівання) та опалення в Полтаві │Киеве │Украине  

Життя сучасної людини, яка звикла до комфортних умов, важко собі уявити без гарячої води, адже щодня звичайна людина постійно нею користується. На жаль, робота центрального водопостачання залишає бажати кращого.Гіряча водопостачання надходить з регулярними перебоями, а деякі будинки взагалі не під'єднані до центрального опалення. У таких випадках непоганим рішенням стає під'єднання бойлера непрямого нагрівання.Такий бойлер чудово працює в поєднанні з газовим котлом так і з твердопаливними котлами, а з двома змійовиками завжди є можливість під'єднати альтернативне джерело тепла.Так само такі водонагрівачі рятують за великої потреби гарячої води (гідромасажні ванни, змінного санвузлів, промислені потреби), том нагрівання в такому водонагрівачі відбувається набагато швидше, ніж в електричному.Так само їх можна доукомплектувати електричним теном, що перетворить його в літній період на звичайний електричний водонагрівач.Фірма ДомТепло постачає обладнання тільки від світових виробників, які прекрасно зарекомендовані.Вісь товар сертифікований і гарантійний.

Дізнатися яка ціна на комбінований бойлер, ви можете зв'язатися з нашими фахівцями.

Як вибрати бойлер непрямого нагрівання?

Бойлер непрямого нагрівання, так само його називають бойлером непрямого нагрівання — це місткість із водою, яка нагрівається від системи опалення. Нагріта вода використовується для гарячого водопостачання.

Навіщо потрібні бойлери непрямого нагрівання, які їхні переваги та вади.

  • Основною перевагою є висока швидкість нагрівання великих об'ємів води, тільки уявіть, 200 л зі змійовиком на 24 квт нагріється всього за 22 хв, тоді як звичайний електричний бойлер нагрівався б цілий день.
  • Другим за значенням переваг варто виділити економію, завдяки нагріванню води найдешевшим і зручним джерелом тепла.
  • Варто згадати про систему рециркуляції, яка дасть змогу відразу під час відкриття крана отримувати гарячу воду.
  • З мінусів — додаткові витрати на придбання, встановлення, періодичне обслуговування, бойлер займає мало місця.

Бойлер непрямого нагрівання можна комбінувати з будь-яким джерелом тепла — з електричним, твердопаливним або газовим котлом, дедалі частіше використовуються сонячні колектори та теплові насоси.  Розберемо на прикладах.

Енергія від твердопаливного котла вважається найдешевшим. Тому частина тепла із системи опалення витрачається на приготування гарячої води в бойлері. Але така комбінація доречна тільки в холодну пору року.

Електроенергію можна купувати різними тарифами, наприклад, використовуючи нічний тариф, вночі вона удвічі дешевша. Тому електричний котел, попрацювавши вночі, забезпечить Вас дешевшою гарячою водою на весь день.

Комбінація з газовим котлом, мабуть, найпростіша, але не найдешевший. Сучасні котли мають спеціальну функцію нагрівання бойлера непрямого нагрівання та за правильного обв'язування котла, система працюватиме в автоматичному режимі цілий рік.

Отже, про конструкції. Бойлер непрямого нагрівання складається з утепленого металевого бака, всередині якого міститься товста вигнута, як пружина труба — теплообмінник, по-народному змійовик. За ним циркулює теплоносій, який передає тепло воді в бойлері. Залежно від бажаної кількості джерел тепла, теплообмінників може бути кілька. Потужність змійовика, від якої безпосередньо залежить швидкість нагрівання, потрібно підбирати так, щоб він відповідав потужності котла. Для запобігання корозії та збереженню цілісності бака встановлюється анод, який корродує насамперед, змінюється він раз на кілька років.

До речі, у більшості бойлерів непрямого нагрівання передбачена можливість встановлення електричного ТЕНа, який використовується для підтримки заданої або догрівання до вищої температури, у крайньому разі як альтернатива основному джерелу тепла. Потужність електричного ТЕНа можна підбирати залежно від поставлених завдань. Завдяки йому використовувати гарячу воду в декількох вузлах можна одночасно тривалий час.

Баки для бойлерів, як і змійовики, практично всі виробники роблять із чорної сталі, яку покривають емаллю з додавання різних компонентів, вкрай рідко трапляються моделі зі змійовиком із неіржавкої сталі. Об'єм бака варіюється від 80 л до декількох тон. У баку, залежно від моделі може бути досить багато патрубків — кілька для забору гарячої води, що дає змогу з легкістю використовувати багато точок споживання одночасно, під рециркуляцію, під додатковий теплообмінник, навіть під тепла підлога.

У більшості бойлерів передбачені ревізійні люки, у вигляді фланця, які використовуються для проведення сервісу — чищення, заміни анода. На місце фланця можна встановити електричний ТЕН для використання бойлера влітку або під час пікових навантажень.

Об'єм водонагрівача правильно вибирати з огляду на кількість споживачів, розраховуючи на кожного орієнтовно 30-50 л.  Вибір бака з об'ємом несуттєво більше розрахункового буде плюсом.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner