Корзина
11 отзывов
+380995669090
+380985616373
УкраинаПолтавская областьПолтаваул.Серегина 11
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
"Магазин отопительной техники ДомТепло "
Корзина

Новинка от ТМ Roda.Итальянские котлы по приятным ценам.

Новинка от ТМ Roda.Итальянские котлы по приятным ценам.

Roda Micra Duo - бытовые традиционные и конденсационные газовые котлы изготовленные в Италии на технической базе хорошо всем известных котлов Hermann.Ко всем котлам,коаксиальный комплект в подарок.

Представляємо новинку в своєму продуктовому портфелі - газові котли ТМ Röda Micra Duo та Micra K/KR.

  • Нова лінійка сучасних двоконтурних газових котлів для настінного монтажу виготовлених на новітньому італійському обладнанні. Моделі з відкритою камерою згоряння (версія ОС) призначені для встановлення в будинках або квартирах, що обладнані вертикальним димарем. Моделі з закритою камерою згоряння (версія CS) встановлюються за допомогою коаксіального димоходу 60/100 мм або роздільного комплекту димоходів 80/80 мм.Котли обладнані первинним теплообмінником з міді з жаростійким покриттям та вторинним пластинчастим теплообмінником з нержавіючої сталі. Така гідравлічна схема дозволяє збільшити ресурс обладнання при роботі на сантехнічній воді, що має середній або високий вміст солей жорсткосткості.

 

  • Нова лінійка сучасних газових конденсаційних котлів для настінного монтажу виготовлених на новітньому італійському обладнанні. Котли мають систему повного попереднього змішування палива з повітрям та вдосконалений конденсаційний модуль, що дозволяє досягти високих значень ККД до 109,9%.Одноконтурні моделі (версії KR) можуть працювати на опалення та нагрівати воду в бойлері ГВП. Для цього вони оснащені вбудованим триходовим клапаном. Двоконтурні моделі (версії K) мають вторинний пластинчастий теплообмінник для виробництва гарячої води. Така гідравлічна схема дозволяє збільшити ресурс обладнання при роботі на сантехнічній воді, що має середній або високий вміст солей жорсткості.Котли призначені для роботи з коаксіальним димоходом 60/100 мм

 

Другие новости