Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Könner & Söhnen |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто, кг | 6.0 kg |
| Вага нетто, кг | 6 |
| Вихід сонячної панелі | сонячний порт MC4 для виходу з можливістю під’єднання до 360 Вт |
| Комплектация | Кабель MC4-DC7909 |
| Напруга, B | 20.8 |
| Підходять до | KS 300PS (LifePO4), KS 500PS |
| Розміри у розкладеному вигляді (ДxШxВ), мм | 1370 × 616 × 4 |
| Розміри у складеному вигляді (ДxШxВ), мм | 616 × 381 × 25 |
| Сила струму , A | 5.76 |
| Солнечная батарея | 120 Вт монокристалічний кремній (x4) |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте








