13 відгуків
+380 (99) 566-90-90
+380 (98) 561-63-73
вул.Серьогіна 11, Полтава, Україна
Магазин опалювальної техніки Домтепло

Проект опалення

  • Послуга

від 1 200 

Проект опалення
Проект опаленняПослуга
від 1 200 
+380 (99) 566-90-90
  • +380 (98) 561-63-73
+380 (99) 566-90-90
  • +380 (98) 561-63-73

Замовлення тільки за телефоном

повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Працівники нашої компанії розроблять на Ваше замовлення проєкт опалення для промислових і виробничих об'єктів, складських і торгових споруд, магазинів, торгових центрів, приватних будинків, котеджів

 

Монтаж системи опалення приватного будинку має проводитися в суворій відповідності до проєкту. Помилки можуть дорого обійтися — можливо, буде потрібно переділка системи. Причому, зазвичай, про помилки ми дізнаємося, коли система введена в експлуатацію... Що ж має вмикати проєкт?Боленство приватних будинків, розрахованих на одну сім'ю, будуються за готовими проєктами, які видозмінюються в певних межах. У такому разі до комплекту документації додані готові проєкти санітарного обладнання, зокрема системи центрального опалення. На більшій частині вони вимагають адаптації до конкретних умов, а в деяких випадках — мають бути зроблені заново. Причина очевидна: якщо ми хочемо повною мірою користуватися перевагами сучасної опалювальної системи (Поєднання комфорту й економічного споживання палива), необхідно правильно підібрати параметри котла, радіаторів і допоміжного обладнання (клапанів, вентилів, розширювального бака), а також планувати всю систему.

Індивідуальна проектна розробка буде адаптована до наших очікувань (а не до потреб «середньої родини») і конкретних умов, у яких ми будемо проживати, як-от кліматична зона, якість води, розміщення будинку щодо сторін світла, теплоізоляція зовнішніх стін, а також призначення окремих приміщень.

Внимание! Заказ нового проєкту системи індивідуального опалення необхідний, якщо в готовому проєкті пропоновано, наприклад, традиційний (конвекційний) газовий котел, а ми хочемо замінити його конденсаційним або твердопаливним котлом, а також якщо плануємо встановити тепловий насос або камін як додаткове джерело тепла (якщо це не передбачено проєктом).

Описані частини проєкту

Тут представлена інформація, що торкається характеристик будинку, а також планованого для розміщення в ньому опалювального обладнання.

Розміщення будинку. Це інформація описуваного характеру, її особливість полягає в тому, що, з огляду на географічне положення споруди, для розрахунку потреби дому в теплі приймається відповідна для цієї зони так звана розрахункова температура зовнішнього повітря у зимовий період.

Узгодження. Узгоджувати проєкт системи опалення з архітектором, конструктором і електриком не обов'язково, проте бажано. Це забезпечує ув'язування проєктів різних систем. У разі якщо таке узгодження проводиться, розробники проставляють на штампі свої прізвища та підпис.

Параметри обладнання. У проєкті мають бути вказані температура води на вході в систему опалення (на виході з котла), температура поворотної води (на вході в котел), а також гідравлічний опір у системі опалення. Вказівний також об'єм води в системі, величина статичного тиску, робочий тиск, а також тип матеріалу, з якого будуть виготовлені труби, що підносять теплоносій до радіаторів (пласмаса, мідь, сталь). Ця інформація може бути корисною насамперед під час вибору відповідних пристроїв, що забезпечують безпечну роботу обладнання (наприклад, розширювального бака, вентиля безпеки, термостата, що оберігає від перевищення максимально допустимої температури).

Величина гідравлічного опору системи так само дає змогу підібрати циркуляційний насос.

Коефіцієнти та показники. Щоб встановити, яку нагрівальну потужність має мати витончений вигляд тепла в домі (наприклад, щотел або тепловий насос), потрібно розрахувати потребу вдома в теплі. Приймається, що потреба будинку в теплі дорівнює втраті тепла в довкілля. Вони залежать від кубатури будівлі, його географічного положення, від того, як будинок утеплений, які в ньому вікна та двері, а також якої форми він має (компактну або складну). Зазвичай теплові втрати вказуються в будівельному проєкті дому, але якщо змінився якийсь із чинників, що впливають на їхню величину, вони мають бути перераховані знову. Це зазвичай стосується ситуацій, коли:

  • будинок буде побудований в іншій кліматичній зоні країни;
  • зміниться його положення щодо сторін світла;
  • для його будівництва використовуватимуться інші конструкційні або теплоізоляційні матеріали;
  • зміниться призначення будь-яких приміщень.

Для розрахунку потреби дому в теплі необхідно визначити коефіцієнт теплопередавання зовнішніх стін будинку. Чим нижчий цей показник, тим нижча потреба вдома в тепловій енергії. Граничні показники коефіцієнта для різного типу будівельних перегородок (стін, перекриттів, вікон тощо) визначені в нормативних документах (ДБН).

Внимание! У проєкті може бути також вказаний показник, що інформує про енергоспоживання вдома, тобто про те, як багато енергії (а отже, палива) знадобиться для його обігрівання.

Зводка або смета. Корисною інформацією є специфікація основних матеріалів і обладнання, необхідних для виконання системи опалення. Вона має бути в проєкті. Однак краще, якщо буде підготовлена докладна суміш на матеріали та вартість робіт, і будуть вказані назви й адредитники.

Основними чинниками, що визначають проєктування опалення промислових будівель у нашій країні, є:

  • сумарна вартість опалювального обладнання — теплогенератора/теплогенераторів, трубопровідів/повітряних, запірної/регульованої арматури, теплообмінників, автоматики; вартість і терміни монтажу опалювальної системи;
  • питома вартість опалення квадратного метра та перспективи/тенденції цін на енергоносієві — природний газ, електроенергію, дизельне паливо, відпрацьовані оливи, тверде паливо (кук, дрова, пелети) (див. докладніше орієнтовний розрахунок уручний вартості опалення тут);
  • вартість проекту та складність процедури узгоджень проекту у відповідних інстанціях.

До найскладніших за розробленням і узгодженням належать проєкти опалення промислових будівель панельно-радіаторними, радіаторними системами з водогрейними котлами на магістральному природному газі, зокрема автоматичними повітронагрівачами на природному газі.

найдорожчими в експлуатації поки залишаються системи опалення промислових будівель, у яких використовується електричне теплогенерувальне обладнання, причому отримання технічних умов на під'єднання до магістралі власника електромережі за складністю узгоджень не поступається газовим проєктам опалення промислових будівель, а перспективи роздрібних цін на електроенергію після введення ринку потужності та триставкової оплати за електроенергію (потужність) вельми невтомні.

Менш дорогими та складними за погодженням і реалізації проєктів, що але насувається за питомою вартості квадратного метра опалення до електричних систем, є автономні системи опалення промислових будівель водогрійними котлами й автоматичними повітронагрівачами на дизельному паливі або мазуті.

Економний за стартовими витратами на проєктування, закуповування комплектуючих, встановлення й експлуатаційних витрат на енергоресурси та обслуговування визнані системи опалення промислових будівель водогрійними котлами й автоматичними повітронагрівачами на відпрацьованих оливах.

Інформація для замовлення
  • Ціна: від 1 200 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner