Кліматичні комплекси
👌 Купити кліматичний комплекс повітря (зволожувач/сушник/очисник) у Полтаві │Киеве │Украине
Під час вибору багатофункціонального пристрою для очищення повітря важливо врахувати, що ціни на кліматичні комплекси для квартири залежать не тільки від престижу фірми-виробника, але й від безлічі основних і додаткових функцій, якими обладнані прилади.
Купуючи кліматичний комплекс для дому або офісу, варто звернути увагу на такі моменти:
- Об'єм повітря, який може очистити кліматична система.
- Кількість фільтрів — у якісних комплексах багатоступенева система очищення повітря обладнана деревно-вугільним сітчастим фільтром, зволожувальним, протиалергенним, антибактеріальним.
- Об'єм резервуара зволожувача — що більший його об'єм, то ефективніша робота всього пристрою.
- Наявність іонізатора або іонізувальних трубок — ця функція дуже важлива для тих людей, які страждають на алергічні захворювання.
- Зовнішній вигляд — кліматичний комплекс має вписуватися в інтер'єр усього приміщення.
У звичайному житті ми використовуємо кондиціонер, коли знімемо від спеки. Він може й нагрівати повітря, коли це необхідно. Тільки в цьому разі повітря стане сухим
. Тому поруч із кондиціонером ми поставимо зволожувач, щоб знову повернути мікроклімат у домі в норму. Буває й навпаки — коли вологість повітря досить висока, і тоді на допомогу приходить осушувач
. Якщо є потреба зробити домашнє повітря більш запашним, набувають ароматизатора. Отже, ми перерахували популярні пристрої впливу на мікроклімат у будинку. Але розмістити їх усі всередині одного приміщення — завдання вкрай складне. Саме з цієї причини й були створені кліматичні системи, які поєднують у собі відразу кілька затребуваних функцій і займають мінімум місця.
Про які функції йдеться? Моделі кліматичних комплексів зазвичай виконують такі функції:
- очищення;
- зволоження.
Є також і низка додаткових можливостей:
- ароматизація;
- осушення;
- іонізація
Якщо перші дві мають бути в комплексі обов'язково, то інші швидше є доповненням, яке потрібно далеко не всім.Розуміється, важливу роль відіграють потужність пристрою (зазвичай, від 60 до 90 Вт) і зручність використання (пульт дистанційного керування, інтуїтивно зрозуміла схема роботи та інше)