13 відгуків
+380 (99) 566-90-90
+380 (98) 561-63-73
вул.Серьогіна 11, Полтава, Україна
Магазин опалювальної техніки Домтепло

Котли пелетні

👌 Купити пелетний котел у Полтаві │Києві │Україні

Твердопаливні сталеві котли-це різновид твердопаливних опалювальних агрегатів.Оскільки на території України все більше зростають ціни на енергоносії як газ і електрику,такий опалювальний прилад стане відмінним аналогом опалення.Все більше і більше фірм розвивають виробництво пелет з цього його запаси не обмежені і становлять хорошу фінансову конкуренцію дров і брикетів.Такі котли виготовляються із спеціальної загартованої сталі,мають автоматику і електроніку,поставляються як готова конструкція і прості в установці.Так само великим плюсом є довга тривалість горіння в сумірності з об'ємом бункера.У разі якщо під рукою не буде пелет,від'єднавши бункер,шнек і пальник,такий котел перетворюється в звичайний дров'яної.На сьогоднішній день користуються все більшою популярністю і дуже затребувані.Магазин опалювальної техніки ДомТепло є офіційним сайтом продавцем пелетних котлів Roda як побутової, так і промислової серії.Вся продукція сертифікована,гарантійна.Будемо раді Вас проконсультувати і підібрати правильний котел відповідає Вашим побажанням.

Переваги пелетних котлів

  1. Зручність експлуатації. Тривалість горіння закладки він декількох діб до 2-х тижнів (визначається різновидом гранул і місткістю бункера; в побутових установках не перевищує 1 «куба»). Можливе підключення та інших «паливосховищ», територіально рознесених з опалювальним агрегатом (наприклад, складського будови).
  2. Температура газів, що відводяться за рахунок інтенсивного теплообміну порівняно невелика: +150±15 0С. Це дає можливість спростити монтаж каналу димовидалення – знижується ризик займання матеріалів у приміщенні та в місці виведення труби з будівлі.
  3. Високий ККД. Більшість виробників вказують інтервал 91–95% (конкретний показник залежить від виду пелет). На дану характеристику впливає і тип пальника. Приміром, якщо котел оснащений її факельної модифікацією, ККД може досягати 98%.
  4. Автоматизація процесу. В зависимости от модели пеллетного котла управление работой осуществляется выставлением исходных параметров на БУ (дисплее) вручную или дистанционно (с ПК, мобильного устройства). При подключении термостатического датчика электроника сама корректирует подачу топлива, ориентируясь на микроклимат в помещениях.
  5. Разнообразие модификаций, что позволяет сделать рациональный выбор модели в зависимости от специфики эксплуатации.
    • Тип горелки. Бывают роторные, каминные, факельные.
    • Вид топлива. Одни котлы рассчитаны для работы на пеллетах, в другие можно загружать и уголь, дрова. Модели универсального типа практически «всеядны»: они способны функционировать на любой биомассе (растительный мусор, лузга, щепа и тому подобное), хотя и с разной эффективностью.
    • Количество контуров. В большинстве пелетных котлов только один, но промышленность выпускает и оборудование, рассчитанное на работу с системами ОВ и ГВС. Хотя и одноконтурный агрегат способен обеспечивать горячей водой: достаточно установить в доме бойлер косвенного нагрева.
    • Тип шнекового устройства. «Жесткий» вариант – чистая механика. В таких котлах червячная передача «привязывает» бункер к установке. «Гибкое» соединение подразумевает, что в схему включен электродвигатель. Такие модели пеллетных котлов удобнее в монтаже – емкость для гранул может отстоять от агрегата на несколько метров (до 12). Но и стоимость оборудования этого типа выше.
  6. Простота обслуживания. В отличие от твердотопливных котлов, в пеллетных установках закладка сгорает практически полностью. Зола образуется в столь незначительном количестве, что ее выгрузка производится намного реже.
  7. Долговечность. По данному показателю пеллетные котлы в числе лидеров – при грамотной эксплуатации и обслуживании не менее 25 лет.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner