13 відгуків
+380 (99) 566-90-90
+380 (98) 561-63-73
вул.Серьогіна 11, Полтава, Україна
Магазин опалювальної техніки Домтепло

Кондиціонери

👌 Купити побутовий кондиціонер в Полтаві │Києві │Україні

Кондиціонер-це один з головних кліматичних елементів для приміщення.По скільки у літні дні дуже жарко то хочеться створити затишок і прохолоду,для цього використовуються побутові та промислові кондиціонери.Це прилад, який перетворює теплий вуличне повітря в прохолодний який подається в приміщення.Кондиціонери мають багато типів(спліт системи,мульти спліт системи,касетні.стельові і т. д.) а також у зворотному випадку деякі моделі і фірми можуть працювати на обігрів до -25 градусів.Внутрішні блоки виготовляються у різних дизайнах і формах а так же розмірах за рахунок чого ви можете підібрати такий блок,який чудово впишеться у Ваш інтер'єр.Всі кондиціонери комплектуються пультом управління а деякі моделі обладнані системою Wi-Fi.Так само по своїй конструкції вони поділяються на прості і інверторні. Інвертори дають ряд переваг у плавності роботи і економії електроенергії.Фірма ДомТепло реалізують кондиціонери тільки від світових лідерів, таких як Leberg,Toshiba,Mitsubishi,Neoclima,LG,Panasonic,Cooper & Hunter та інші.Все обладнання гарантійне і сертифіковане.Будемо раді Вас проконсультувати.

Дізнатися яка ціна на кондиціонер в Полтаві,Києві та з Доставкою по Україні Ви можете на нашому сайті Домтепло.

Як визначиться з типом кондиціонера?

  • Віконні кондиціонери

У недавньому минулому це був найбільш поширений тип кондиціонерів (серія БК). Це моноблочний кондиціонер, який зазвичай встановлюється у віконний отвір або тонку стіну. Зараз практично всі виробники пропонують віконні моделі потужністю від 1,5 до 6 кВт. Найбільш прості з них можуть тільки охолоджувати повітря, більш дорогі — мають режим нагріву і пульт дистанційного керування. Він менш зручний, ніж спліт-системи: має високий рівень шуму і не залишає вибору для місця установки, погіршує освітленість приміщення. Переваги віконних кондиціонерів — невисока ціна і простота монтажу, що не вимагає спеціального інструменту і надійність. Завдяки низьким цінам, віконні кондиціонери досі мають свого клієнта і займають друге місце по популярності після спліт-систем настінного типу. У Росії "віконники" використовуються в основному для кондиціонування вуличних торгових павільйонів і державних установ. В усьому світі, крім США, віконні кондиціонери поступово поступаються місце спліт-систем. 

  • Мобільні кондиціонери 

По-перше, так називають мобільні моноблоки, пов'язані з вулицею гнучким гофрованим шлангом (діаметром близько 15 сантиметрів та довжиною 1 - 2 метри, його зазвичай виводять в прочинені двері, кватирку або вікно); по-друге, мобільні спліт-системи. Їх внутрішній і зовнішній блоки зв'язані між собою гнучким шлангом, в якому знаходяться фреонові трубопроводи та електричні комунікації. Робота такого кондиціонера практично не відрізняється від звичайної спліт-системи. Переваги цього типу кондиціонерів - він не вимагає спеціального монтажу (необхідно тільки вивести гнучкий шланг на вулицю; через цей шланг видаляється гаряче повітря). Недоліки мобільних кондиціонерів — сильний шум при роботі (завдяки розташуванню компресора у внутрішньому блоці) і висока ціна, порівнянна з вартістю спліт-системи. 

  • Кондиціонери типу спліт і мульти-спліт система

Спліт система 

Ці кондиціонери отримали свою назву від англійського слова "split", що означає роздільний. Складаються з двох блоків - внутрішнього, розташованого в приміщенні, і зовнішнього, винесеного на вулицю. Вони з'єднані між собою електричним кабелем і мідними трубами, по яких циркулює фреон. Завдяки такому розподіленню кондиціонер не прив'язаний до віконного отвору, внутрішній блок спліт-системи можна розмістити практично в будь-якому зручному місці квартири або офісу. Найбільш шумний вузол кондиціонера - компресор винесений у зовнішній блок. І, нарешті, великою перевагою спліт-системи є великий вибір типів внутрішніх блоків. Вони бувають настінними, підлоговими, стельовими, колонними і вбудованими в стелю - касетними і канальними. У квартирах і невеликих офісних приміщеннях зазвичай використовують спліт-системи настінного типу. Якщо ж необхідна потужність охолодження більше 7 кВт, найчастіше використовують спліт-системи інших типів: в приміщеннях складної форми - касетні і канальні, при скляних перегородках - стельові, в залах ресторанів та великих холах - колонні. Варто врахувати, що більшість спліт-системи касетного і канального типу допускає підмішування свіжого повітря з вулиці. 

Всі сучасні спліт-системи забезпечені пультом дистанційного управління (ДУ) з рідкокристалічним дисплеєм. З його допомогою можна задавати температуру в приміщенні з точністю до 1-2 градусів, встановлювати таймер для автоматичного включення і виключення кондиціонера в заданий час, регулювати напрямок повітряного потоку і багато іншого. Внутрішні блоки мають фільтри тонкого і грубого очищення для фільтрації повітря від пилу, тютюнового диму, пилку рослин і т. п. Якщо з одним зовнішнім блоком працює відразу декілька внутрішніх, такий кондиціонер називають мультиспліт-систему. Якщо кількість внутрішніх блоків стає більше шести, а максимальні відстані між блоками досягають 100 метрів, такі системи починають називати мультизональными (зональномодульными) або VRF-системи. Мультиспліт - системи розумно використовувати в тому випадку коли стоїть завдання кондиціонувати кілька сусідніх приміщень, а якщо потрібно створити комфорт цілому на будівлі або на цілому поверсі розумно використовувати VRF-системи.

Мульти-спліт система

Мультиспліт-системи є різновидом спліт-систем. Їх відмінність в тому, що до одного зовнішнього блоку підключається декілька внутрішніх — зазвичай від 2 до 4 - 5 штук. При цьому внутрішні блоки можуть бути не тільки різної потужності (зазвичай від 2 до 5 кВт), але й різних типів. Таке конструктивне рішення дозволяє економити місце на зовнішній стіні будівлі і не так сильно псувати зовнішній вигляд зовнішніми блоками. При цьому, всупереч поширеній думці, заміна кількох спліт систем на одну мульти-спліт систему не приводить до виграшу в ціні, оскільки вартість устаткування приблизно така ж, а трудомісткість і вартість монтажу — в 1,5 - 2 рази вищою за більш довгих комунікацій. Крім цього, при виході з ладу зовнішнього блоку мульти-спліт системи перестають працювати всі внутрішні блоки — з цієї точки зору надійність декількох спліт систем вище. Тому мульти-спліт системи зазвичай використовують тільки при неможливості розміщення декількох зовнішніх блоків на зовнішній стіні будинку. Якщо кількість внутрішніх блоків стає більше шести, а максимальні відстані між блоками досягають 100 метрів, такі системи починають називати мультизональными (зональномодульными) або VRF-системи. Мультиспліт - системи розумно використовувати в тому випадку коли стоїть завдання кондиціонувати кілька сусідніх приміщень, а якщо потрібно створити комфорт цілому на будівлі або на цілому поверсі розумно використовувати VRF-системи. Ще однією перевагою спліт і мульти-спліт систем є великий вибір різних типів внутрішніх блоків. Серед них виділяють наступні модифікації: настінний кондиціонер, канальний кондиціонер, касетний кондиціонер, підстельовий кондиціонер і колонний кондиціонер.

  • Настінний кондиціонер

найпоширеніший і найбільш доступний за ціною — настінний кондиціонер або спліт-система настінного типу. Іноді його ще називають просто побутовий спліт-системою, оскільки в квартирах найчастіше застосовуються саме вони. Настінний кондиціонер можна встановити в будь-якому невеликому приміщенні — офісі, квартирі, магазині. Їх потужність (2 - 7 кВт) дозволяє охолоджувати від 15 до 70 кв. м. Внутрішній блок настінних кондиціонерів зазвичай встановлюють у верхній частині стіни, недалеко від вікна, а зовнішній — під вікном. Таке розміщення дозволяє скоротити відстань між блоками і довжину міжблокових комунікацій, яка зазвичай не перевищує 5 - 7 метрів. 

  • Канальний кондиціонер 

Канальний або центральний кондиціонер встановлюється за підвісною або підшивною стелею, яка повністю приховує внутрішній блок. Розподіл охолодженого повітря здійснюється по системі теплоізольованих повітроводів, які також розміщуються в міжстельовому просторі. Завдяки такій конструкції, канальний кондиціонер може охолоджувати відразу декілька приміщень. Типова потужність цих кондиціонерів складає 12 - 25 кВт, що достатньо для охолодження невеликого офісу або 4 - 5-кімнатної квартири. Принципова відмінність канального кондиціонера від інших спліт-систем — у можливості подачі свіжого повітря в обсягах, необхідних для повноцінної вентиляції кондиціонованих приміщень. Таким чином, використання одного канального кондиціонера дозволяє вирішити завдання вентиляції, так і кондиціонування цілого офісу, квартири або котеджу. Потрібно тільки подбати про правильний розрахунок повітрообміну, підборі кондиціонера по потужності охолодження і статичному тиску, передбачити установку електричного або водяного калорифера для підігріву зовнішнього повітря в зимовий час. 

  • Касетний кондиціонер 

Для установки касетного кондиціонера, також як і для канального, необхідний підвісна стеля. Однак на відміну від канального кондиціонера, "касетник" розподіляє охолоджене повітря через нижню частину блоку. Відповідно, нижня частина такого кондиціонера має розмір стандартний стельової плитки — 600 х  600 мм, а при великій потужності вдвічі більше   1200 х  600 мм і закривається декоративними гратами з розподільними жалюзі. Основне гідність касетного кондиціонера — непомітність, оскільки видно тільки декоративні грати. Ще одна його перевага — рівномірний розподіл повітряного потоку по чотирьох напрямах, що дозволяє використовувати всього один касетний кондиціонер для охолодження великого приміщення (при використанні настінних спліт-систем для досягнення аналогічного ефекту довелося б використовувати 2 - 3 кондиціонера меншої потужності). 

  • Напольно - стельовий кондиціонер

Якщо в приміщенні немає підвісної стелі, то альтернативою касетного кондиціонера може стати напольно-підстельовий (або просто стельовий) кондиціонер. Ці кондиціонери відрізняються невеликою глибиною — 18 - 25 сантиметрів. Встановлюються вони, як випливає з назви, або внизу стіни, або на стелі. При цьому потік повітря в першому випадку прямує вгору, у другому — горизонтально уздовж стелі. Така конструкція дозволяє рівномірно розподіляти охолоджене повітря по приміщенню і уникати попадання прямого потоку на людей. Існують моделі стельових кондиціонерів розподіляють охолоджене повітря відразу по чотирьох напрямах, причому сила потоку регулюється окремо по кожному з напрямів. Такий кондіцонер може успішно застосовуватися для охолодження приміщень складної форми, що не мають підвісної стелі. 

  • Колонний (підлоговий) кондиціонер

Колонний (підлоговий або шафовий) кондиціонер використовується там, де потрібна велика потужність і немає жорстких вимог до дизайну приміщення. Ці кондиціонери за габаритами нагадують холодильник, мають велику вагу і встановлюються на підлозі. Колонні кондиціонери вимагають порівняно великої площі для свого розміщення, оскільки створюють сильний потік охолодженого повітря і не дозволяють перебувати в безпосередній близькості від кондиціонера.

  • Мультизональні системи кондиціонування (VRF і VRV системи) 

Мультизональні системи кондиціонування - це різновид центральних систем кондиціонування повітря. Цей клас кондиціонерів з'явився порівняно недавно — перша VRV система була представлена у 1982 році. Можуть складатися з декількох зовнішніх і великого числа внутрішніх блоків (до 30), об'єднаних єдиною системою управління за допомогою персонального комп'ютера і загальної розведенням фреонових трубопроводів. Внутрішні блоки можуть бути віддалені від зовнішніх на відстані до 100 метрів, що дорівнює висоті 17 поверхового будинку, а перепад висот — 50 метрів. Це дозволяє заховати зовнішні пристрої на даху, у дворі або в іншому мало примітному місці. Внутрішні блоки можуть бути самих різних типів: настінними, касетними, канальними, підлоговими, стельовими, колонними. В якості холодоносія зазвичай використовується фреон. VRF - системи відрізняються високим ступенем автоматизації, довговічністю і низькими експлуатаційними витратами. 

  • Центральний кондиціонер

Его функция - очистка, предварительный нагрев или охлаждение уличного воздуха, который раздается по помещениям с помощью системы воздуховодов. Как правило, для охлаждения воздуха центральный кондиционер использует воду поступающую от чиллера. Чаще всего используется совместно со схемой чиллер-фанкойлы в больших офисных зданиях, гостиницах, музеях, крупных государственных учреждениях. 

  • Чиллер 

Чиллер - водоохлаждающая машина. Является ключевым узлом системы центрального кондиционирования воздуха. Один такой агрегат может охлаждать огромные офисные здания. 

  • Фанкойл

Как по внешнему виду, так и по своему устройству фанкойлы очень напоминают внутренние блоки сплит-систем. Только в качестве "внешнего блока" для фанкойлов выступает водоохлаждающая машина - чиллер, а вместо фреона используется вода. При наличии бойлера система фанкойлов может использоваться и для отопления. 

  • Руфтоп

Это моноблок, устанавливаемый на крыше или рядом с охлаждаемым помещением. Более всего напоминает большой оконный кондиционер, размером от телевизора, до легкового автомобиля. Руфтоп сам охлаждает или нагревает воздух и подает его по системе воздуховодов. Используется для охлаждения больших помещений - спортзалов, супермаркетов, кафе, вокзалов и аэропортов. В США активно применяется в коттеджном строительстве.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner