13 відгуків
+380 (99) 566-90-90
+380 (98) 561-63-73
вул.Серьогіна 11, Полтава, Україна
Магазин опалювальної техніки Домтепло

Індивідуальні теплові пункти (ІТП)

👌 Купити індивідуальний тепловий пункт (ІТП) у Полтаві │Киеве │Харькове│Дніпрі│Украине 

Індивідуальний тепловий пункт (ІТП) — це блоковий пункт, який складається з теплотехнічних елементів і вузлів, який встановлюється на введення в будинок,здіння,квартирі або в іншому приміщенні, де розміщені подавальні та зворотні вводи трубопроводів опалення й гарячого водопостачання в будинку.Сути цього обладнання, виконати підрахунок тепла, що подається до споживача та  завдяки правильно встановленій електроніці, спеціальним клапанам, насосному обладнанню, теплообмінникам тощо. зробити оптимальною кількість води, що подається опалювальною в оселі та не отримувати надлишок тепла.Реальна практика показала, що встановлення теплового лічильника знижує енергоспоживання на 20% і встановлення цілісного індивідуального теплового пункту дає економію ще на 20%.Так само в цій групі представлені квартирні теплові пункти (КТП), за допомогою яких  ви відразу можете забезпечити свою квартиру системою радіаторного опалення, теплою підлогою,бойлером непрямого нагрівання, і все це регулюватиметься в одній скриньці, в якій міститься це модуль.У зв'язку з великими комунальними платежами на території України все більше людей звертається до нас для повної комплектації їхніх будинків ІТП і тепловими лічильниками.Одно вкладення окупитися вже за один опалювальний сезон і Ви побачите реальну різницю.Так само діє державна програма зі повернення частини грошей.Фирма ДомТепло реалізовує такі об'єкти від проекту до здачі документів у Теплокомунерго.Так самодемо до співпраці сантехніків,монтажних бригад,голов ОСБ, і простих жителів, які зацікавлені в економії. 

Чому варто встановити індивідуальний тепловий пункт?

  • ІТП використовується для обслуговування одного споживача (здання або його частини). Зазвичай, розміщується в підвальному або технічному приміщенні будівлі, однак, через особливості будівлі, що обслуговується, може бути розміщений в окремій споруді.
  • Схема ІТП залежить з одного боку від особливостей споживачів теплової енергії, що обслуговуються тепловим модуля, з іншого боку від особливостей джерела, що забезпечує ІТП тепловою енергією.
  • Автоматизовані ІТП змінюють загальну картину регулювання системи центрального теплопостачання. За наявності ІТП у кожного споживача завдання теплоджерела — підтримувати мінімальна-достатню температуру теплоносія на входах ІТП без функції регулювання. Основні переваги ІТП — це компактність, широкий діапазон теплових навантажень, енергоефективність, поліпшення якості та зменшення витрати гарячої води, зниження тиску у внутрішніх мережах і зменшення експлуатаційних витрат.
  • Керування роботою обладнання та регулювання режимів відпускання тепла та води споживачеві здійснюються автоматично, без постійної присутності обслуговчого персоналу. ІТП дає змогу неабияк знизити витрати на забезпечення теплом населених пунктів, підприємств, господарств. З застосуванням ІТП відпадає необхідність капітального будівництва будівель центральних теплових пунктів (ЦТП) і прокладання, а отже, і подальшого ремонту мереж гарячого водопостачання. Капітальні витрати на під'єднання об'єктів знижуються водночас втричі.
  • Розвиток технічних засобів дало можливість реконструкції традиційної схеми централізованого опалення, зміни самого принципу регулювання теплопостачання будівель. Основна технічна ідея полягає в тому, що регулювання, керування подаванням тепла в будівлю відбувається безпосередньо на вході теплоносія в цю будівлю й індивідуально для неї.Ету функцію виконує автоматизований індивідуальний тепловий пункт, зазвичай, розташований у підвальному приміщенні або на першому поверсі.Його основне завдання — підтримувати задану температуру теплоносія на вході в систему опалення будинку залежно від температури зовнішнього повітря за графіком, розрахованим на усереднену будівлю та на кліматичні умови місцевості. ІТП починає подавати в систему опалення вдома теплоносій із температурою 40 0С, коли температура зовнішнього повітря стає нижчою за плюс 8 0С, при минус 10 0З температура теплоносія підтримується на рівні 70 0С, при минус 28 0С — температура досягає 95 0С.
  • Отже, розв'язується проблема забезпечення однакових параметрів опалення у всіх будинках. Водночас можливий також індивідуальний режим роботи та пуск опалення, наприклад, для дитячих установ.

    Одночасно виконується ціла низка інших завдань, важливих для виробників тепла. ІТП обладнується зарезервованими циркуляційними насосами, датчиками, що контролюють температуру, тиск, витрату теплоносія, гарячу воду й електроенергії, стан обладнання, обчислювальним пристроєм, керівником виконавчими механізмами, запам'ятовує і передає всю інформацію за цифровими каналами зв'язку на монітор працівника експлуатації. Комерційні параметри роботи ІТП надходять у економну експлуатацію підприємства. Це інформація про те, скільки теплової енергії отримав, а точніше — купив, господиня, а також які ресурси в забезпечення цього були витрачені виробником тепла: теплоносія, води, електроенергії.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner