13 відгуків
+380 (99) 566-90-90
+380 (98) 561-63-73
вул.Серьогіна 11, Полтава, Україна
Магазин опалювальної техніки Домтепло

Подобор сонячного колектора Roda (геліосистеми) для вашого будинку.

Подобор сонячного колектора Roda (геліосистеми) для вашого будинку.

Сонячні колектори RSSCV20 є головним елементом сонячної водонагрівальної установки, призначеної для перетворення сонячної енергії в теплову.

Основна функція сонячних панелей - це нагрівання води в системах гарячого водопостачання, а також вони можуть бути використані для підігріву води в басейнах і в якості додаткового джерела в системах теплопостачання. Вони дозволяють досягти таких переваг: - значно зменшити споживання основних енергоресурсів; - заощадити на експлуатаційних витратах з підігріву басейнів; - заощадити на експлуатаційних витратах по забезпеченню ГВП; - збільшити комфорт використання системи ГВП; - в осінньо-весняний період заощадити на експлуатаційних витратах по забезпеченню систем опалення. Пристрій сонячної панелі RSSCV20. Головним елементом колектора є мідний абсорбер з високоселективним покриттям eta plus, виготовляється німецькою компанією Blue Tec. Цей абсорбер характеризується дуже високим коефіцієнтом поглинання сонячного випромінювання, що становить 95% з обмеженою до мінімуму емісією, що становить 5%. Технологія виготовлення покриття eta plus гарантує стійкість до температур в діапазоні від 0 до 300 °C. Абсорбер прикріплений ультразвукової зварюванням до каркасу з трубок, з'єднаних у вигляді арфи. Це повністю автоматизований процес, що забезпечує дуже хороші параметри теплопровідності, високий рівень стійкості і довготривалу експлуатацію колектора. Корпус колектора виготовлений з алюмінію, пофарбованого порошковим методом, має форму ванни, закритий спеціальним стійким до механічних впливів склом, що забезпечує високу надійність і необхідний рівень герметичності.

Переваги сонячних панелей RDA RSSCV20 перед вакуумними

На тему переваг одного виду колекторів над іншими існують неоднозначні думки. При виборі колектора слід звернути увагу на наступне: 1. У значному діапазоні роботи сонячної установки плоскі колектори мають більш високий ККД, ніж вакуумні! 2. Інвестиційні витрати, пов'язані з установкою системи вакуумних колекторів значно вище, ніж у плоских колекторів, а річна сума отриманої енергії лише трохи більше, отже, ці додаткові витрати окупляться тільки через кілька років. Інвестиційні витрати плоский колектор вакуумний колектор Річна сума отриманої енергії плоский колектор вакуумний колектор Очевидно, що необхідно порівнювати витрати при установці плоских і вакуумних колекторів одного класу. Є багато дешевих вакуумних колекторів, у яких параметри набагато нижче, ніж у плоских колекторів такого класу, як колектор RSSCV20. 3. Черговим перевагою плоских колекторів над вакуумними є їх довговічність, яка перевищує 20 років експлуатації. Колектори RSSCV20 виготовлені з надійних матеріалів (мідь та алюміній), у відповідності з найвищими нормами якості і мають гарантію.

Підбір величини установки

В залежності від потреби системи, необхідно підібрати потрібну кількість елементів. Необхідно забезпечити оптимальне використання сонячної енергії при розумному дотриманні інвестиційних витрат. Для середньоєвропейських кліматичних умов можна прийняти, що найбільш раціональною є сонячна установка для системи гарячого водопостачання, що забезпечує протягом року 60-65% потреби. На представленому графіку показано, що при такому виборі параметрів водонагрівальної установки протягом 6 місяців (з квітня по вересень) отримуємо практично 80-100% теплої води, нагрітої за допомогою сонячної енергії. При збільшенні рівня води, що нагрівається слід використовувати термостатичні змішувачі вентилі або буферні ємності. Вибір величини водонагрівальної установки для систем ГВП вимагає визначення потреби в кількості і температурі води, що нагрівається. В односімейних котеджах приймається середня добова потреба у гарячій воді з температурою 45°С - на рівні 60-100 літрів на людину. Одночасно приймаємо, що максимальна денна кількість теплової енергії, яку можемо отримати з плоского колектора, становить 3,5 кВт·год/м2. При розрахунку, що величина рівня забезпечення потреби в тепловій енергії для приготування гарячої води складає 60-65% від всієї необхідної енергії, можна прийняти, що потрібно від 1 до 1,6 м2 робочої поверхні колектора на 1 людину. Таку кількість енергії необхідно для нагріву 60 літрів води від температури 10°С до температури 60°С. Отримана теплова енергія акумулюється в баку непрямого нагріву. Обсяг бака розраховується на підставі рівня середньодобового споживання води. При виборі бака косвен - ного нагрівання слід пам'ятати, що в нічний час водонагрівальна установка не функціонує і вранці наступного дня не встигне підготувати необхідну кількість гарячої води. Обсяг бака непрямого нагріву повинен бути обраний таким чином, щоб отриману кількість теплової енергії протягом дня було достатньо для підтримки необхідної температури на наступний день. Для среднеевро - пейською кліматичних умов можна прийняти, що на 1м2 робочої поверхні колектора необхідно мінімум 50 літрів об'єму теплообмінника. Для полегшення вибору відповідних елементів сонячної водонагрівальної установки - компанія «ОПТІМ» пропонує готові комплекти. Елементи пропонованих комплектів обрані при наступних умовах: рівень забезпечення потреби в тепловій енергії близько 60%, 1,2-1,6 м2 робочої поверхні абсорбера на 1 людину, середньодобове кількість споживаної нагрітої води близько 60 літрів на 1 людину, висота встановлення до 6 м (більш високі і об'ємні системи повинні бути запроектовані фахівцями).

Вибір місця і кута нахилу встановлення сонячних колекторів

. Направление установки солнечного коллектора и угол его наклона сильно влияют на оптимизацию использования солнечной водонагревательной установки. Представленные графики показывают степень годового попадания солнечных лучей на поверхность коллектора, в зависимости от направления его установки. Из графиков следует, что для того, чтобы использовать 95-100% годового солнечного излучения, коллекторы должны быть установлены в южном направлении. Допускается отклонение на запад в диапазоне до 45° и на восток в диапазоне до 40°, при котором не замечается существенного снижения количества солнечного излучения. Оптимальный угол наклона коллектора для системы, используемой в течение всего года - составляет 40°-45°. Принимая во внимание угол падения солнечных лучей в зависимости от времени года, оптимальный угол наклона летом составляет 30°, а зимой - 60°

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner